Čo s tým?

Takže už máme myslím pomerne jasno, o čo ide a tak je načase, aby sme dospeli k niečomu, čo tento neblahý stav opraví. Samozrejme je nám všetkým jasné, že riešením je navrátenie sa k sebavedomiu. A tu prichádza najtrápnejšia pasáž tohto výlevu – nemám tušenie, ako sa to dá spraviť 🙂 Problém je ten, že všetko to nežiadúce sa deje v podvedomí a ja som ešte nenašla postup, ktorý by vedel spoľahlivo a hlavne ľahko odstraňovať/prepisovať programy v podvedomí. Vyskúšala som už kadečo a mnohé metódy fungovali čiastočne alebo dočasne, ale zatiaľ nič definitívne a trvalé nemám… A to je ďalší dôvod, prečo toto celé píšem. Verím tomu, že viac hláv a viac testovateľov dospeje rýchlejšie a efektívnejšie k riešeniu. Takže keď ti toto celé dáva zmysel a máš pocit, že navrátenie sa k sebavedomiu dostane tvoj život do stavu, v ktorom ho chceš mať, tak píš do komentárov všetko, čo k tomu máš, niekomu to určite pomôže. A samozrejme kľudne píš aj keď si z tohto textu úplne otrávený/á a myslíš si, že sú to totálne bludy, určite to pomôže celý koncept vylepšiť. Ja budem postupne pridávať moje zistenia, metódy, ktoré fungujú a postupy, ktoré sú hodné vyskúšania.

Čítam ďalej

4 Responses to Čo s tým?

 • nie sú to bludy a je to k veci. na vlastnej koži viem čo všetko sa môže v detstve pokašľať a aké to môže mať deštruktívne dôsledky až do dospelosti. Na margo odstránenia vzorcov, existuje metóda prepisu limbického odtlačku a určite aj iné. Mne osobne pomohlo riadnie prefliaskanie od života (vlastne od seba samej – keďže som si to zapríčinila sama svojím prístupom), pád na dno a šanca nastaviť si to odznova (aspoň čiastočne). Keď je vôľa, je aj cesta. A keď je žiak pripravený, učiteľ príde. Každý si musí nájsť to svoje, neexistuje na to univerzálny návod. Vždy keď sa nežiadúci vzorec spustí, treba si to uvedomiť a pracovať s tým. Nepodľahnúť emócii a zamyslieť sa, aký pocit to vyvoláva – či je môj, či je prevzatý….
  Jedno viem, že sa netreba vzdávať – aj malý krôčik je krôčik.

  • ahoj talix 🙂
   áno, o prepise limbického odtlačku viem, ale tá pani, ktorú som našla ako jedinú, chce za to peniaze, ktoré nie som ochotná zaplatiť. Ty si to skúšala?
   jasné, že každý potrebuje svoju cestu, ja som len chcela nájsť metódu, ktorá dokáže úspešne prepisovať podvedomé programy, je mi jasné, že každému môže fungovať niečo iné, ale je dobré mať niečo, od čoho sa dá odraziť.
   tá pomalá cesta existuje a je dobrou voľbou na vyplnenie času, keď sa „nič iné nedeje,“ len ja chcem rýchlejší postup, nech mám aspoň kus vybavený, keď pôjdem do dôchodku 😀
   a áno, úplne súhlasím s Tvojou poslednou vetou.

   • Ahoj Danusa 🙂
    konkretne prepis odtlačku nie, vypočula som si nejaké veci k tomu a čítala som o tom (zaujalo ma to). Bola som na skupinovom stretnutí týkajúceho sa rodinných vzťahov a robili sme niečo ako konštelácie, dalo mi to zase iný pohľad. Absolvovala som aj ženský kruh, kde mi zase docvakli ďalšie veci. Keď si niekto nie je istý, ktorým smerom nasmerovať svoje skúmanie, vie to pomôcť.
    Miguel Ruiz napísal peknú knihu – štyri dohody. Popisuje tiež niekoľko spôsobov prebudenia – no a inciácia smrťou je jednoznačne veľmi silná a rýchla (ale aj nebezpečná).
    🙂

   • aha, áno. je veľa metód a mám pocit, že každý deň pribúdajú nové 🙂 zdá sa mi, že bude asi ťažké vybrať niekoľko funkčných, keďže každému zaberá niečo iné… no nevadí, tak aspoň sa môžeme dozvedieť o metódach, ktoré sme nepoznali a vyskúšať ich. dôležité je asi iba nastúpiť na cestu a ísť stále ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prieskum

Ako sa prejavuje tvoje nesebavedomie?

Ukáž výsledky

Loading ... Loading ...
Najnovšie komentáre